המטרה הקמת אתרים

מטרה מרכזית

המטרה המרכזית בתחום הקמת אתרים היא לספק פתרונות יצירתיים ושימושיים קלים להבנה ולתפעול ללקוחותינו, בהקמת אתרים ומתן שרותים כגון תחזוקה, תוך כדי הבנה מעמיקה בהקמת אתר על פי צרכי הלקוח ללא תלות בגודל העסק קטן כגדול.

הבנת צרכי הלקוח

התמקדות בלקוח וצרכיו היא המטרה החשובה ביותר. כדי ליצור הצלחה הפתרון המוצע חייב להיות תואם את צרכי השוק והלקוח כאחד.

חקר פתרונות

אנו עוזרים ללקוחות בסוגיות קריטיות המצריכות שילוב פתרונות של דרישה טכנולוגית ודרישת לקוח.
כאן ב Spiralic אנו מבינים את חשיבות הקמת אתרים מהירה ושדרוג האתר והפרויקט, מבלי לפגום באיכות הגבוהה המוצעת.
אנו מממשים טכנולוגיה מתקדמת שעובדת. כדי לתרגם עיצוב לסביבת עבודה אנו מוסרים את הפיתרון הטוב ביותר תחילה. לאחר בוחנים אותו בהתאם לאבני הדרך ומבצעים בדיקות ביניים עם הלקוח.
 

מימוש ומתן פתרון איכותי

סטנדרטים – לפתח תוך התחשבות בסטנדרטים הגבוהים בהקמת אתרים ובניית אתרים על פי דרישה אישית.
מימוש הפתרון המשרת את העסק הינו אתגר לא קטן. אנו מספקים את הפיתרון האפקטיבי לכל לקוח על פי צרכיו. לאחר בחינת תאימות פתרון הפרויקט.העיצוב הינו מרכיב מקיף לכל הפרויקט. ממודל העסק וארכיטקטורה טכנולוגית ועד אינפורמציה כהיררכיה וסגנון האתר. רק פתרון משולב לכל ההיבטים, ייתן את התוצאות הרצויות לשם גמישות עתידית ויכולת תפעול פשוטה.
 

מעקב, הפקת לקחים, עזרה ויעוץ גם לאחר סיום הפרוייקט

אנו תמיד נשארים בתמונה.
במהלך העיצוב, פיתוח הפרויקט, הטמעתו והרצתו. אנו תמיד עובדים מול הלקוח לתת מענה של תמיכה, תרגול ותחזוקת האתרים. מרגע שהשקת הפרויקט הושלמה, אנו מציעים תמיכה ארוכת טווח ברמת התפעול והתמיכה הטכנית לאחר הקמת אתר האינטרנט והעלאתו לרשת.לבדיקת צרכים מתאימים להקמת האתר שלך, צרו עימנו קשר ונשמח לייעץ באבחון ראשוני.